Kto przyjmuje w poradni?

parafia-olesno.pl

Kto przyjmuje w poradni?

W poradni możesz liczyć na pomoc i spotkać:

mgr Aneta Hadam

pedagog terapeuta, mediator rodzinny

mgr Elżbieta Korzec

terapeuta uzależnień

KILKA SŁÓW O SOBIE:

Nazywam się Anetta Hadam. Od 15 lat towarzyszę osobom w ich rozwoju duchowym i osobistym. Moją misją którą przez lata odkrywałam jest: ukazywać za J.Vanier, że KAŻDA OSOBA JEST HISTORIĄ ŚWIĘTĄ, tzn niepowtarzalną i dobrą.

Fundamentem w mojej pracy są:

• doświadczenie zawodowe

• doświadczenie osobiste

• Bóg

Z wykształcenia jestem pedagogiem terapeutą i mediatorem rodzinnym. Jako mediator rodzinny pracuję przy parafii Bożego Ciała w Oleśnie od 2014 roku. Wcześniej jako mediator pracowałam przez 4 lata w Stowarzyszeniu Psychologów Chrzecijańskich w Poznaniu.

CO PRZEZ LATA KSZTAŁTOWAŁO MOJĄ OSOBOWOŚĆ?

Niewątpliwie był to intensywny kontakt z ludźmi. Już jako 21 latka zamieszkałam we wspólnocie L’Arche Poznań wraz z innymi asystentami i 5 osobami z niepełnosprawnością. Wtedy to zaczęłam poznawać siebie, swoje możliwości i ograniczenia. Kontakt z osobami z niepełnosprawnością pokazywał mi moją niecierpliwość a od nich uczyłam się darmowości i bezwarunkowej akceptacji. Później po wielu latach zostałam dyrektorem tej fundacji. W tym czasie zrobiłam kurs mediatora rodzinnego i liczne kursy, w tym z zakresu komunikacji oraz studia z zarządzania w pomocy społecznej.

PRYWATNIE

Od 2012 roku jestem żoną i matką. Przeprowadziłam się z Poznania na uroczą wieś na ziemi Oleskiej. Moim marzeniem jest tworzenie miejsc nadziei. Gromadzenie ludzi z którymi mogłabym tworzyć dobro, czynić świat piękniejszym. Poza tym jestem pasjonatką podróży, ruchu, w tym kajakarstwa i pieszych wycieczek.Pasjonuję się językiem językiem hiszpańskim i kulturą bałkańską i hiszpańską – to ze względu na więzy krwi i duchowe przyjaźnie tam zawiązane.