Młodzież

Młodzież naszej parafii spotyka się w każdy piątek o godzinie 19.00. Co tydzień jest jakaś propozycja, wydarzenie.

Zwykle w pierwszy piątak miesiąca spotykamy się na Eucharystii w kościele św. Michała. Raz w miesiącu staramy się trwać na adoracji przed Najświętszym Sakramentem. Zawsze raz w miesiącu odbywa się czuwanie młodzieżowe dekanatu Olesno w kościele Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Łowoszowie.  Nasze spotkania z Bogiem upiększają dwa młodzieżowe zespoły muzyczne. Po modlitwie spotykamy się w domu św. Edyty Stein by ze sobą pobyć, pogadać lub obejrzeć ciekawy film. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Damian Cholewa.
Więcej informacji o oleskim duszpasterstwie młodzieży na naszym profilu: facebook.com/duszpasterstwo.oleskiej.mlodziezy
Zapraszamy również Ciebie. Do zobaczenia!

mlodziez olesno 2018 1  apostolstwo dobrej smierci 2

apostolstwo dobrej smierci 1 apostolstwo dobrej smierci 1