Jeśli mąż/żona nie chce przyjść

Jeśli mąż/żona nie chce przyjść

Zapewne opowiedzenie komuś neutralnemu z doświadczeniem, kto okaże zrozumienie dla Twojej sprawy będzie dla Ciebie odciążeniem.

Może akurat to spotkanie będzie rozwojowe dla Ciebie samego. A jeśli Ty się rozwijasz to i Twój związek na tym korzysta. Zapewniam Cię – wiele może się zmienić w związku jeśli jedna ze stron zaczyna bardziej rozumieć samą siebie, nazywać swoje uczucia, potrzeby – tego możesz nauczyć się w poradni.

DZIĘKI INDYWIDUALNYM SPOTKANIOM:

• możesz spojrzeć na swojego męża, żonę lub osobę z którą jesteś w konflikcie z większym zrozumieniem.

• możesz nauczysz się formułować zdania, tak by zbliżyć się do swojego partnera a nie generować istniejący już konflikt

• Przyjście do Poradni jest wyrazem dbania o siebie a dbając o siebie, o swoje szczęście odciążasz swojego męża, żonę z tego „obowiązku” i już żyje się łatwiej.

JEDNA OSOBA MA BARDZO DUŻY WPŁYW NA DYNAMIKĘ ZWIĄZKU, DLATEGO WARTO PRZYJŚĆ NA SPOTKANIE TEŻ INDYWIDUALNIE.

Z A P R A S Z A M Y !