DUSZPASTERZE

Proboszcz

Ks. mgr Walter Lenart

Data święceń: 1989-06-17

Pełnione funkcje:

[2012 - nadal] dziekan dekanatu oleskiego

[2010-08-18 - nadal] proboszcz - Olesno, Bożego Ciała

[2006-03-27 - 2010-08-18] proboszcz - Kamień Śląski, św. Jacka

[2007- 2011] dyrektor rejonowy Caritas

[2004-10-16 - 2006-03-27] dyrektor Zespołu Turystyczno-Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnego Caritas Diecezji Opolskiej w Kamieniu Śląskiem "Sebastianeum Silesiacum"

[1996-09-01 - 2005-01-31] dyrektor ds. ekonomicznych - Wyższe Seminarium Duchowne w Opolu

[1994-08-22 - 1996-09-01] wikariusz - Kolonowskie, Niepokalanego Serca Maryi

[1989-08-26 - 1994-08-22] wikariusz - Nysa, św. Jakuba Apostoła i św.Agnieszki

Tytuły honorowe:

[2006-01-24 ] dziekan honorowy


Wikariusze Parafialni

ks. mgr Damian Cholewa

Data święceń: 2017-06-03

Pełnione funkcje:

[2017-08-24 - nadal] wikariusz - Olesno, Bożego Ciała

ks. mgr Dariusz Domerecki

Data święceń: 2014-06-07

Pełnione funkcje:

[2014-08-27 – 2018 – 08-22] wikariusz - Prudnik, Miłosierdzia Bożego

[2018 08-23 - nadal] wikariusz - Olesno, Bożego Ciała

ks. mgr Tomasz Kornek

Data święceń: 2018-05-19

Pełnione funkcje:

[2018-08-23 - nadal] wikariusz - Olesno, Bożego Ciała